RNF14BAC16K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAC16K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BAC16K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 16.2K OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BAC16K2.pdf2.RNF14BAC16K2.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BAC16K2
Varenummer RNF14BAC16K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 16.2K OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1006218 pcs Datablad 1.RNF14BAC16K2.pdf2.RNF14BAC16K2.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 16.2 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 16.2K 0.1% T