RNF14BAD2K67
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAD2K67 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BAD2K67
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.67K OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BAD2K67.pdf2.RNF14BAD2K67.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BAD2K67
Varenummer RNF14BAD2K67 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.67K OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1172707 pcs Datablad 1.RNF14BAD2K67.pdf2.RNF14BAD2K67.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 2.67 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 2.67K 0.1% T