RNF14BAE167R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE167R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BAE167R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 167 OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BAE167R.pdf2.RNF14BAE167R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14BAE167R
Varenummer RNF14BAE167R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 167 OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 498084 pcs Datablad 1.RNF14BAE167R.pdf2.RNF14BAE167R.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±25ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 167 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T9 167 0.1% T