RNF14BTC4K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC4K87 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BTC4K87
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 4.87K OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BTC4K87.pdf2.RNF14BTC4K87.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BTC4K87
Varenummer RNF14BTC4K87 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 4.87K OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 851543 pcs Datablad 1.RNF14BTC4K87.pdf2.RNF14BTC4K87.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 4.87 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 4.87K 0.1% R