RNF14BTC80K6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC80K6 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BTC80K6
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 80.6K OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BTC80K6.pdf2.RNF14BTC80K6.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BTC80K6
Varenummer RNF14BTC80K6 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 80.6K OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 929887 pcs Datablad 1.RNF14BTC80K6.pdf2.RNF14BTC80K6.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 80.6 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/4 T2 80.6K 0.1% R
RNF 1/4 T2 80.6K 0.1% R-ND