RNF14BTC8K25
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC8K25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BTC8K25
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 8.25K OHM 1/4W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BTC8K25.pdf2.RNF14BTC8K25.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14BTC8K25
Varenummer RNF14BTC8K25 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 8.25K OHM 1/4W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 929106 pcs Datablad 1.RNF14BTC8K25.pdf2.RNF14BTC8K25.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 8.25 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 8.25K 0.1% R