RNF14BTD52R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD52R3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14BTD52R3
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 52.3 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14BTD52R3.pdf2.RNF14BTD52R3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14BTD52R3
Varenummer RNF14BTD52R3 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 52.3 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1155543 pcs Datablad 1.RNF14BTD52R3.pdf2.RNF14BTD52R3.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 52.3 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF14BTD52R3-ND
RNF14BTD52R3TR
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 52.3 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film