RNF14CAC38K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14CAC38K3
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 38.3K OHM 1/4W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF14CAC38K3.pdf2.RNF14CAC38K3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14CAC38K3
Varenummer RNF14CAC38K3 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 38.3K OHM 1/4W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1028364 pcs Datablad 1.RNF14CAC38K3.pdf2.RNF14CAC38K3.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 38.3 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 38.3K 0.25% T