RNF14CAC732R
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14CAC732R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 732 OHM 1/4W .25% AXIAL
Dataark: 1.RNF14CAC732R.pdf2.RNF14CAC732R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14CAC732R
Varenummer RNF14CAC732R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 732 OHM 1/4W .25% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1012897 pcs Datablad 1.RNF14CAC732R.pdf2.RNF14CAC732R.pdf
Tolerance ±0.25% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 732 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 732 0.25% T