RNF14DTC137K
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14DTC137K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 137K OHM 1/4W .5% AXIAL
Dataark: 1.RNF14DTC137K.pdf2.RNF14DTC137K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14DTC137K
Varenummer RNF14DTC137K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 137K OHM 1/4W .5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3002733 pcs Datablad 1.RNF14DTC137K.pdf2.RNF14DTC137K.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 137 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 137K 0.5% R