RNF14DTD23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14DTD23K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 23.2K OHM 1/4W .5% AXIAL
Dataark: 1.RNF14DTD23K2.pdf2.RNF14DTD23K2.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14DTD23K2
Varenummer RNF14DTD23K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 23.2K OHM 1/4W .5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3701156 pcs Datablad 1.RNF14DTD23K2.pdf2.RNF14DTD23K2.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 23.2 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 23.2K 0.5% R