RNF14FAC390K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC390K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FAC390K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 390K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FAC390K.pdf2.RNF14FAC390K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FAC390K
Varenummer RNF14FAC390K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 390K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6196471 pcs Datablad 1.RNF14FAC390K.pdf2.RNF14FAC390K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 390 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Detaljeret beskrivelse 390 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film