RNF14FAD178R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD178R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FAD178R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 178 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FAD178R.pdf2.RNF14FAD178R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14FAD178R
Varenummer RNF14FAD178R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 178 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9671647 pcs Datablad 1.RNF14FAD178R.pdf2.RNF14FAD178R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 178 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 178 1% T