RNF14FAD2K37
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD2K37 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FAD2K37
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.37K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FAD2K37.pdf2.RNF14FAD2K37.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FAD2K37
Varenummer RNF14FAD2K37 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.37K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10447412 pcs Datablad 1.RNF14FAD2K37.pdf2.RNF14FAD2K37.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 2.37 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 2.37K 1% T