RNF14FAD43K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD43K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FAD43K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 43.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FAD43K2.pdf2.RNF14FAD43K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14FAD43K2
Varenummer RNF14FAD43K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 43.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10594824 pcs Datablad 1.RNF14FAD43K2.pdf2.RNF14FAD43K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 43.2 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 43.2K 1% T