RNF14FAD4K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD4K32 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FAD4K32
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 4.32K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FAD4K32.pdf2.RNF14FAD4K32.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FAD4K32
Varenummer RNF14FAD4K32 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 4.32K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12137176 pcs Datablad 1.RNF14FAD4K32.pdf2.RNF14FAD4K32.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 4.32 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 4.32K 1% T