RNF14FTC169R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC169R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTC169R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 169 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTC169R.pdf2.RNF14FTC169R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTC169R
Varenummer RNF14FTC169R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 169 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6777190 pcs Datablad 1.RNF14FTC169R.pdf2.RNF14FTC169R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 169 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 169 1% R