RNF14FTC18R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC18R7 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTC18R7
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 18.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTC18R7.pdf2.RNF14FTC18R7.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTC18R7
Varenummer RNF14FTC18R7 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 18.7 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5746797 pcs Datablad 1.RNF14FTC18R7.pdf2.RNF14FTC18R7.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 18.7 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 18.7 1% R