RNF14FTC215K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC215K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTC215K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 215K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTC215K.pdf2.RNF14FTC215K.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTC215K
Varenummer RNF14FTC215K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 215K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5991634 pcs Datablad 1.RNF14FTC215K.pdf2.RNF14FTC215K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 215 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 215K 1% R