RNF14FTC69R8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC69R8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTC69R8
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 69.8 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTC69R8.pdf2.RNF14FTC69R8.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTC69R8
Varenummer RNF14FTC69R8 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 69.8 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5607974 pcs Datablad 1.RNF14FTC69R8.pdf2.RNF14FTC69R8.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 69.8 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T2 69.8 1% R