RNF14FTD154K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD154K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTD154K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 154K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTD154K.pdf2.RNF14FTD154K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTD154K
Varenummer RNF14FTD154K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 154K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1018780 pcs Datablad 1.RNF14FTD154K.pdf2.RNF14FTD154K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 154 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF14FTD154KCT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 154 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film