RNF14FTD162R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD162R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTD162R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTD162R.pdf2.RNF14FTD162R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTD162R
Varenummer RNF14FTD162R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 834560 pcs Datablad 1.RNF14FTD162R.pdf2.RNF14FTD162R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 162 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Cut Tape (CT)