RNF14FTD2M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD2M20 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTD2M20
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.2M OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTD2M20.pdf2.RNF14FTD2M20.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTD2M20
Varenummer RNF14FTD2M20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.2M OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7244467 pcs Datablad 1.RNF14FTD2M20.pdf2.RNF14FTD2M20.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 2.2 MOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/4 T1 2.2M 1% R