RNF14FTD40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD40R2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTD40R2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 40.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTD40R2.pdf2.RNF14FTD40R2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTD40R2
Varenummer RNF14FTD40R2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 40.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10353882 pcs Datablad 1.RNF14FTD40R2.pdf2.RNF14FTD40R2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 40.2 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T1 40.2 1% R