RNF14FTD73K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD73K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTD73K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 73.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTD73K2.pdf2.RNF14FTD73K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTD73K2
Varenummer RNF14FTD73K2 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 73.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10503412 pcs Datablad 1.RNF14FTD73K2.pdf2.RNF14FTD73K2.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) ±100ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serie RNF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering Axial
Andre navne RNF 1/4 T1 73.2K 1% R
RNF 1/4 T1 73.2K 1% R-ND