RNF14FTE953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE953R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF14FTE953R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF14FTE953R.pdf2.RNF14FTE953R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF14FTE953R
Varenummer RNF14FTE953R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2617728 pcs Datablad 1.RNF14FTE953R.pdf2.RNF14FTE953R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±25ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serie RNF Modstand 953 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/4 T9 953 1% R