RNF18BAE100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BAE100K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18BAE100K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100K OHM 1/8W .1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18BAE100K.pdf2.RNF18BAE100K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18BAE100K
Varenummer RNF18BAE100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100K OHM 1/8W .1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 416071 pcs Datablad 1.RNF18BAE100K.pdf2.RNF18BAE100K.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±25ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 100 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T9 100K 0.1% T