RNF18DTD82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DTD82K5 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18DTD82K5
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 82.5K OHM 1/8W .5% AXIAL
Dataark: 1.RNF18DTD82K5.pdf2.RNF18DTD82K5.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18DTD82K5
Varenummer RNF18DTD82K5 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 82.5K OHM 1/8W .5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3639542 pcs Datablad 1.RNF18DTD82K5.pdf2.RNF18DTD82K5.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 82.5 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T1 82.5K 0.5% R