RNF18FTC22K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC22K1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTC22K1
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 22.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTC22K1.pdf2.RNF18FTC22K1.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTC22K1
Varenummer RNF18FTC22K1 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 22.1K OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4701897 pcs Datablad 1.RNF18FTC22K1.pdf2.RNF18FTC22K1.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 22.1 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/8 T2 22.1K 1% R
RNF 1/8 T2 22.1K 1% R-ND