RNF18FTC38K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC38K3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTC38K3
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 38.3K OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTC38K3.pdf2.RNF18FTC38K3.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTC38K3
Varenummer RNF18FTC38K3 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 38.3K OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4328154 pcs Datablad 1.RNF18FTC38K3.pdf2.RNF18FTC38K3.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 38.3 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/8 T2 38.3K 1% R
RNF 1/8 T2 38.3K 1% R-ND