RNF18FTC54R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC54R9 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTC54R9
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 54.9 OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTC54R9.pdf2.RNF18FTC54R9.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTC54R9
Varenummer RNF18FTC54R9 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 54.9 OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4162256 pcs Datablad 1.RNF18FTC54R9.pdf2.RNF18FTC54R9.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 54.9 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T2 54.9 1% R