RNF18FTC6K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC6K80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTC6K80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTC6K80.pdf2.RNF18FTC6K80.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTC6K80
Varenummer RNF18FTC6K80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.8K OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5094974 pcs Datablad 1.RNF18FTC6K80.pdf2.RNF18FTC6K80.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 6.8 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T2 6.8K 1% R