RNF18FTD2M26
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD2M26 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTD2M26
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.26M OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTD2M26.pdf2.RNF18FTD2M26.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTD2M26
Varenummer RNF18FTD2M26 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.26M OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4094143 pcs Datablad 1.RNF18FTD2M26.pdf2.RNF18FTD2M26.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 2.26 MOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T1 2.26M 1% R