RNF18FTD33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD33K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTD33K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTD33K2.pdf2.RNF18FTD33K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTD33K2
Varenummer RNF18FTD33K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 813060 pcs Datablad 1.RNF18FTD33K2.pdf2.RNF18FTD33K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 33.2 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF1/8T133.2KFRCT
RNF1/8T133.2KFRCT-ND
RNF18FTD33K2CT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 33.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film