RNF18FTD487R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD487R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTD487R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 487 OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTD487R.pdf2.RNF18FTD487R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTD487R
Varenummer RNF18FTD487R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 487 OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7823866 pcs Datablad 1.RNF18FTD487R.pdf2.RNF18FTD487R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 487 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RN 1/8 T1 487 1% R