RNF18FTD680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD680R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18FTD680R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 680 OHM 1/8W 1% AXIAL
Dataark: 1.RNF18FTD680R.pdf2.RNF18FTD680R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18FTD680R
Varenummer RNF18FTD680R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 680 OHM 1/8W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12493529 pcs Datablad 1.RNF18FTD680R.pdf2.RNF18FTD680R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 680 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNF 1/8 T1 680 1% R
RNF 1/8 T1 680 1% R-ND