RNF18JTC820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18JTC820R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNF18JTC820R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 820 OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.RNF18JTC820R.pdf2.RNF18JTC820R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RNF18JTC820R
Varenummer RNF18JTC820R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 820 OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6325098 pcs Datablad 1.RNF18JTC820R.pdf2.RNF18JTC820R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serie RNF Modstand 820 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 820 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film