RNS2FAD100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD100K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNS2FAD100K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: RNS2FAD100K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNS2FAD100K
Varenummer RNS2FAD100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100K OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1676775 pcs Datablad RNS2FAD100K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
Serie RNS Modstand 100 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNS2FAD100K-ND
RNS2FAD100KTB
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 100 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
RNS2FAC332K
RNS2FAC332K
producenter: Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse: RES 332K OHM 2W 1% AXIAL
På lager: 1430327 pcs
Hent: RNS2FAC332K.pdf
RFQ
RNS25R
RNS25R
producenter: Ohmite
Beskrivelse: POT 25 OHM 300W WIREWOUND LINEAR