RNV14FAL330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RNV14FAL330K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES MF HV .25W 330K OHM 1% AXIAL
Dataark: 1.RNV14FAL330K.pdf2.RNV14FAL330K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RNV14FAL330K
Varenummer RNV14FAL330K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES MF HV .25W 330K OHM 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2840539 pcs Datablad 1.RNV14FAL330K.pdf2.RNV14FAL330K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Serie RNV Modstand 330 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RNV14FAL330KTB
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 330 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film