RPC2010JT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT220R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RPC2010JT220R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220 OHM 5% 3/4W 2010
Dataark: 1.RPC2010JT220R.pdf2.RPC2010JT220R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RPC2010JT220R
Varenummer RPC2010JT220R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220 OHM 5% 3/4W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 169078 pcs Datablad 1.RPC2010JT220R.pdf2.RPC2010JT220R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RPC Modstand 220 Ohms
Power (Watts) 0.75W, 3/4W Emballage Original-Reel®