RPC2010JT820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT820R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RPC2010JT820R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 820 OHM 5% 3/4W 2010
Dataark: 1.RPC2010JT820R.pdf2.RPC2010JT820R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RPC2010JT820R
Varenummer RPC2010JT820R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 820 OHM 5% 3/4W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1159382 pcs Datablad 1.RPC2010JT820R.pdf2.RPC2010JT820R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie RPC Modstand 820 Ohms
Power (Watts) 0.75W, 3/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne RPC 2010 820 5% R