RPC2512KT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512KT100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RPC2512KT100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 10% 1.5W 2512
Dataark: 1.RPC2512KT100R.pdf2.RPC2512KT100R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RPC2512KT100R
Varenummer RPC2512KT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 10% 1.5W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 585699 pcs Datablad 1.RPC2512KT100R.pdf2.RPC2512KT100R.pdf
Tolerance ±10% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serie RPC Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne RPC 2512 100 10% R
RPC 2512 100 10% R-ND