RSF1FB39K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB39K2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF1FB39K2
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 39.2K OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSF1FB39K2.pdf2.RSF1FB39K2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSF1FB39K2
Varenummer RSF1FB39K2 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 39.2K OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1713135 pcs Datablad 1.RSF1FB39K2.pdf2.RSF1FB39K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSF Modstand 39.2 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSF 1 39.2K 1% A
RSF 1 39.2K 1% A-ND