RSF1JB30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB30R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF1JB30R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 30 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF1JB30R0.pdf2.RSF1JB30R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF1JB30R0
Varenummer RSF1JB30R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 30 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3286389 pcs Datablad 1.RSF1JB30R0.pdf2.RSF1JB30R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSF Modstand 30 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RS 1 30 5% A
RS 1 30 5% A-ND
RS1305%A
RS1305%A-ND
RS130JA
RS130JA-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 30 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film