RSF1JB680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB680R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF1JB680R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 680 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF1JB680R.pdf2.RSF1JB680R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF1JB680R
Varenummer RSF1JB680R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 680 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3612188 pcs Datablad 1.RSF1JB680R.pdf2.RSF1JB680R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSF Modstand 680 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSF 1 680 5% A
RSF 1 680 5% A-ND