RSF2FB649R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB649R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2FB649R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 649 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: 1.RSF2FB649R.pdf2.RSF2FB649R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2FB649R
Varenummer RSF2FB649R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 649 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1397615 pcs Datablad 1.RSF2FB649R.pdf2.RSF2FB649R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 649 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RS 2 649 1% A
RS 2 649 1% A-ND
RS26491%A
RS26491%A-ND
RS2649FA
RS2649FA-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 649 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film