RSF2JB20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB20R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2JB20R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 20 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF2JB20R0.pdf2.RSF2JB20R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2JB20R0
Varenummer RSF2JB20R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 20 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2853389 pcs Datablad 1.RSF2JB20R0.pdf2.RSF2JB20R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 20 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSF 2 20 5% A
RSF 2 20 5% A-ND