RSF2JB24R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB24R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2JB24R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 24 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF2JB24R0.pdf2.RSF2JB24R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for RSF2JB24R0
Varenummer RSF2JB24R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 24 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2431139 pcs Datablad 1.RSF2JB24R0.pdf2.RSF2JB24R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 24 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RS 2 24 5% A
RS 2 24 5% A-ND
RS2245%A
RS2245%A-ND
RS224JA
RS224JA-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 235°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 24 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film