RSF2JB75K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB75K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2JB75K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF2JB75K0.pdf2.RSF2JB75K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSF2JB75K0
Varenummer RSF2JB75K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2612111 pcs Datablad 1.RSF2JB75K0.pdf2.RSF2JB75K0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 75 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSF 2 75K 5% A
RSF 2 75K 5% A-ND