RSF2JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT150R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSF2JT150R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 150 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSF2JT150R.pdf2.RSF2JT150R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSF2JT150R
Varenummer RSF2JT150R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 150 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2539361 pcs Datablad 1.RSF2JT150R.pdf2.RSF2JT150R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie RSF Modstand 150 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSF 2 150 5% R
RSF 2 150 5% R-ND